Contactgegevens

U kan ons elke werkdag bereiken tussen 08.00 uur en 16.00 uur.


Brandweerpost Diest

Schaluinstraat 2

3290 Diest

www.bwdiest.be

Facebook

 

Algemeen Tel.: 013 38 03 50 (tijdens kantooruren)

Fax: 013 31 10 02

brandweerpost.diest@hvzoost.be

Lt. Koen Bosmans                                        Postoverste

013 38 03 51

koen.bosmans@hvzoost.be

Lt. Erik Valgaeren                                          Preventionist                                                    013 38 03 53                                                erik.valgaeren@hvzoost.be

(niet aanwezig op vrijdag)

Lt. Eddy Pans

Preventionist

013 38 03 54

eddy.pans@hvzoost.be

(vrijwilliger d.w.z. niet steeds aanwezig)

Yves Tiereliers

Secretariaat - Administratief Medewerker

013 38 03 55

yves.tiereliers@hvzoost.be

Kpl. Bert Bosmans

Mekanieker

013 38 03 56

bert.bosmans@hvzoost.be

Dirk Van Passel

Administratief Technisch Medewerker

013 38 03 57

dirk.vanpassel@hvzoost.be

Kristel Clairebaut

Technisch Medewerker (onderhoud gebouwen)

013 38 03 50